DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PSÍ SALON DANETTA - aromaterapie

 
     VZPOMÍNÁME        
 
 
Danettka / *10.8.2008  -  +10.12.2015 /
 
 
foto......zde

Danettka a bylinky

Danettka - moje psí holčička, byla od malinka velký alergik na veškerou chemii. Ať už se jednalo o koupání , léky, granule. První dva roky jejího života jsem hledala jak jí pomoci. Seznámila jsem se s paní Michaelou Švorcovou a poznala vynikající veterinární kosmetiku  - Aromafaunu.  Již po prvním vykoupání Danettky v mycím oleji bylo jasné, že je to jediná kosmetika pro ni. Žádné drbání :-) Postupně jsme pomocí ušního oleje  doléčily záněty v uších, zubní olej nám odstraňoval zubní kámen, podávali jsem pupalkový olej , posílili imunitu Imunofaunou.Po každém vykoupání byla neuvěřitelně spokojená.Šťastná jsem byla i já.Celá moje rodina postupně přešla od chemie k bylinkám pana Karla Hadka. 

Roztočil se úžasný kolotoč seminářů, školení, povídání o bylinkách. Seznámila jsem se s novými lidmi. Od granulí jsme přešli ke krmení přirozenou stravou , k syrovému masu.  Danettku znal v mém okolí každý. Ráda se mnou jezdila, ráda se předváděla, byla jedinečná , vyjímečná.

Danettka už s námi není... 10. prosince odešla za duhový most, ...je smutno u nás.

"Jsem ti Danettko vděčná, za to, že jsi byla moje, naučila jsi mě spoustu věcí . Prožila jsem s tebou krásné , úžasné chvíle. Moje nejúžasnější holčička, princezna i “čarodějnice” v jednom. Miláček celé rodiny, také generál a velitel. 😉. Miluju tě. 💖💖💖.

Poznala jsem díky tobě spoustu úžasných lidí. Moc mi chybíš ...

Věřím, že tvé  poslání na tomto světě bylo pomoci zvířátkům, dětem a lidičkám v používání bylinek místo chemie, to jsi mě totiž naučila a já tyto zkušenosti předávám dál... moc ti děkuji. "

Miluji tě, holčičko moje. Moc to bolí.

                                                                                                       

Zipánek   / * 1998 -  +30.12.2011 /    
 
  
      
 
    
 
Týna   / *1.9.2002 -  +5.4.2011/
 
 
 
 
 
 
 
Asta   / *1.7.1993 -  +4.12.2004/