DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PSÍ SALON DANETTA - aromaterapie

Vítejte v sekci Aroma-zákazníci - zde si můžete prohlédnou fotečky zákazníků u kterých používám aromaterapeutickou kosmetiku a přečíst ohlasy jejich páníčků.... a také reference přátel, kteří preparáty Aromafauny používají:

                                     

 

Dobrý den paní Čermáková,

Před pár měsíci jsem Vám volala o radu ohledně používání aromakosmetiky pro mé pejsky, nevím zda si vzpomínáte. Říkala jsem Vám, že musím spotřebovat zbytek (té chemické) kosmetiky a po té si objednám z aromafauny a to jsem cca před měsícem učinila.

Především musím móóc poděkovat Vám za Vaše cenné rady a ochotu, kterou jste mi poskytla. Z této kosmetiky jsem nadšená a mým pejskům opravdu dělá dobře, už po prvním koupání se ztrácely lupy, srst nádherná, vůbec není mastná. Prostě úžasné výrobky! Moc mě mrzí, že jsem tuto kosmetiku neobjevila dříve a tu CHEMII, již nikdy! Objednávala jsem si ze salonu Oliver - prý PROFIKOS-METIKA (bylo uváděno) a nebyla to laciná záležitost, ale já žila v domnění, že používám kvalitní kosmetiku, to se nedá vůbec srovnávat s aromakosmetikou i méně práce a trápení jak pro pejsky, tak pro mne.

Ještě jednou Vám moc děkuji.

S pozdravem

Hana Knauerová a její dvě chlupaté holky

Moje cesta k aromce

Ráda bych se podělila o stále se rozrůstající zkušenosti s produkty AromaFauna od paní Michaely Švorcové . Členem naší domácnosti je Sellynka – rok a půl stará holčička rasy shih-tzu. Nikdy před tím jsem dlouhosrstého pejska neměla, takže mě těšila představa, jak budu česat různé culíčky a běhat s dlouhosrstou princeznou. Jak štěňátko rostlo a prodlužovala se její srst, začal nerovný boj. Sellynka ráda běhá po zahradě, žádný tmavý kout jí nezůstane skrytý, ale domů se pak vracela se srstí zacuchanou a plnou větviček, listí a dalších nečistot. Abych jí opět uvedla do upraveného stavu, stalo se každodenní večerní česání a její trápení nechtěnou rutinou nás obou. Začala jsem tedy shánět všemožné přípravky – šampony, rozčesávače, kondicionéry,… prostě, pokud mi nějaký chovatel doporučil přípravek, který se jemu osvědčil, zkoušela jsem své štěstí i já. Po roce trápení už měla Sellynka srst pěkně poničenou a suchou.

Pak jsem od známé dostala kontakt na paní Danielu Čermákovou, která prý pracuje s přípravky proti podobným problémům. Hned jsem se domluvila na schůzce a za paní Danielou se vydala. Sellynka byla v tak zbědovaném stavu, že nebyla jiná cesta, než srst úplně ostříhat a začít pěkně od začátku.  Jako první jsem si pořídila mycí olej HY-Insektin a koupala každý týden. Hned mne zaujala vůně, kterou spokojeně pobíhající Sellynka šířila po celém bytě, ale jak srst začínala dorůstat, ocenila jsem ještě další věc. Na srsti ani zdaleka neulpívají nečistoty tak, jako dříve a po půlročním používání se nestačím divit, jak rychle začala srst růst. Vzhledem k vysokým teplotám letošního léta jsem se rozhodla, že Sellynku nebudu trápit v dlouhé srsti na celém těle, takže kvůli rychlému růstu musím tělíčko každé 3 týdny stříhat, ale nožičky už má opět dorostlé, krásně světlé a lehce rozčesávané. Jak srst rostla a houstla, začala jsem používat ještě balzám Fell Balzam, po kterém se tlapky necuchají a do srsti se tak snadno nezapletou větvičky a listy, když se Sellyn vydá na svou poznávací výpravu do keřů. Největší úlevou pro mne je fakt, že nemusím bojovat s dredy na Sellynčině vnitřní straně nožek a bříšku. Pokud jste se někdy snažili rozčesat zadredovaného pejska na citlivých místech, jistě víte, jak nesnadný úkol to je, a jak těžce se hledají síly a chuť ubližovat rodinnému mazlíčkovi. Teď už mi jen stačí holčičku vykoupat a co se neuvolní ještě ve vaně, lehce vyčešu během fénování. Protože mám pejska turistu, který se mnou rád vyráží na vycházky do lesů a parků, začala jsem používat ještě preparát proti parazitům Fauna Spot. Určitě se budu opakovat, když začnu vychvalovat jeho neodolatelnou vůni, ale co nám voní, klíšťatům a komárům patrně ne, protože od jara jsem žádné přisáté klíště na Sellynce neobjevila. Je až úsměvné, s jakým klidem a radostí probíhá pravidelné sobotní koupání, kdy Sellynka sama čeká u vaničky, protože ví, že jí nebudu trápit, ale dopřeji jí jen takové soukromé lázně.

Aromka si však nenašla jen Sellynčino srdíčko. Když jsem viděla, jak rychle začala Sellynce dorůstat ostříhaná srst, rozhodla jsem se používat mycí olej i já na vlasy. A výsledek? Vlasy se mi přestaly mastit, krásně voní a rostou tak rychle, že si toho začalo všímat i nejbližší okolí. To ale není jediná má vlastní zkušenost s aromkou. Kdykoli jdu do školy nebo na důležitou pracovní schůzku, natřu si zápěstí a spánky uklidňujícím olejem Fauna Happy. Cítím se pak krásně vyrovnaná a žádná zkoušková komise si na mne nepřijde… J

Na závěr bych ze srdce ráda poděkovala paní Daniele Čermákové za všechny rady a pomoc v době, kdy jsme už ze Sellynkou začínaly být doslova zoufalé.

Díky za aromku!!!

S pozdravem

Eva Řepová

                            

 Dobrý den  paní Čermáková.

Chtěla jsem Vám také moc pogratulovat k výstavním úspěchům Artíka, musíte mít určirě velikou radost. Je to opravdu velký fešák. Pořád sleduji vaše stránky co se u vás děje nového.

My aromku používáme pořád a jsem s ní moc spokojená. Vůbec se to nedá s šampony a kondicionery srovnat. Hlavně ta jednoduchost je prostě úžasná:) I Šejlinka je moooc spokojená, když koupání nezabere tolik času:)

Mějte se moc hezky, pěkný zbytek neděle.

Míša Oulehlová a Šejlinka

 

                         

Milé čtenářky a vážení čtenáři.

Vlastním malou smečku chlupatých mazlíčků plemene Shih-tzu. Jak fenky, tak i dva psy. Mám je moc rád a beru je jako členy rodiny.

Problém nastal vždy, když nám nějaká fenka začala hárat. Musel jsem kluky oddělit od smečky a to nejenom na noc ale i přes den.Ti byli smutní, že jsou zavření a nemůžou být s námi. Zkoušel jsem to řešit různými preparáty, ale hárající fenu nic nepřebilo. Takže celé hárání bylo o hlídání psů před nechtěným krytím, znamenalo to hlavně poslouchat jejich kňučení, štěkání a škrábání, bez možnosti si v klidu vyjít na procházku s celou smečkou a bez možnosti si v klidu dát třeba kafe:-((.

Na radu kamarádky jsem si pořídil preparát Fauna Celibát od Aromafauny .Moc jsem tomu nevěřil, že by to mohlo nějak pomoc, ale..., byl jsem mile překvapen. Při dalším hárání jsem na fenu nastříkal Celibát na zadní části těla a to několikrát denně. Příjemně voní po mátě. Divil jsem se tomu, ale psi si fenky nevšimli až do cca 12 dne. Je pravda, že bych je samotný bez dozoru nenechal. Není to antikoncepce!! Takže pokud jsem byl v zaměstnání, byli od sebe odděleni, ale pokud jsem byl doma, nemuseli  být zavření, celibát byl výborným pomocníkem. V kritických dnech jsem fence dával hárací kalhotky a celibát nastříkával i přes ně.Díky tomu i v těchto dnech nemuseli být kluci zavření a v době když jsem byl doma, jsme moli být pohromadě. Přes rok už používáme Celibát a v době hárání některé fenky, nám ušetří 3 týdny problémů a hlídání.                                                 

                                                                                                                                                                          Martin Šimčík Chs od Otavy

                           

 

Nosní olej Fauna Rinis

Naší dvouleté fence shih-tzu jsme se rozhodli pořídit kamarádku z vlastního chovu. Po nakrytí jsme netrpělivě očekávali příchod štěňátek. V srpnu nás obdařila šesti krásnými, zdravými štěňátky. Porod byl rychlý, bezproblémový, tři kluci a tři holčičky měli shodně váhu okolo 200g. Jesika se projevila jako starostlivá a milující máma výborně zvládající péči o štěňátka. Takto v poklidu vše plynulo až do pátého týdne věku štěňat.

O víkendu, za krásného počasí, jsme vzali naše miminka na zahradu a to byla asi chyba. V pondělí jeden klučina lapal po dechu a nemohl dýchat nosánkem . Okamžitě jsme navštívili naši veterinární lékařku, která konstatovala virózu a píchla antibiotika. S velkou nadějí na zlepšení jsme se vraceli domů. Bohužel stav štěněte se nelepšil, přestal pít, neboť nemohl udýchat při sání mléka. Začala jsem krmit mlékem pomocí lahvičky, ale stav se stále nelepšil. Ve středu jsme se opět s velkou nadějí upnuli na další návštěvu lékařky. Paní doktorka konstatovala, že srdce a plíce jsou v pořádku, ale proč se stav nelepší...mohlo by se jednat o vrozenou vadu a zde nás čekalo velké rozčarování. V nabídce dvou možností. První znamenala nákladné vyšetření a léčení s nejistým výsledkem a druhá ukončit trápení štěňátka. Nevolili jsme ani jednu možnost, tudíž dostalo další antibiotika jeli jsme domů.

Úplně zoufalá jsem volala kamarádce Daniele Čermákové, která se stará o úpravu naší fenky. Díky Daniele jsme se seznámili i s aromaterapií a začali ji úspěšně používát. Vysvětlila jsem jí co se děje. Obětavě a urychleně přiběhla, bylo na ni vidět, že se přímo zhrozila, jak klučina vypadá. Okamžitě telefonovala paní Michaele Švorcové a dle její rady jsme nosánek štěnda prokapali nosním olejem Fauna Rinis, hrudníček potřeli pár kapkami Atemolu a pár kapkami prokapali pelíšek. Nosní olej štěňátku krásně pročistil nosánek a nastalo okamžité zlepšení dýchání. Úžasné bylo pozorovat jak čumáček dává do míst, kde byl nakapán Atemol a díky tomu se uchýlilo k odpočinku. Do té doby neustále lapalo po dechu a nemohlo si ani lehnout. Bylo to opravdu viditelné zlepšení. Asi po třech hodinách se probudil a hlásil se k jídlu. Hltavě vypil 60ml mléka a opět usnul. Další den jsme kapali 3 x denně a již v pátek běhal s ostatními a pil od maminky.

Dle doporučení jsme nasadili také 1 kapku Imunofauny na posílení imunity. V podávání bylinek jsme pokračovali nadále a během pár dnů se jeho stav upravil do normálu. Krásně dohnal úbytek na váze a dnes je z něho veselý, hravý klučina, který již dělá radost svým novým majitelům.

Chtěla bych moc poděkovat kamarádce Daniele Čermákové za rychlou pomoc a "přísun bylinek“. Paní Michaele Švorcové za rady, za její čas, neboť jsme telefonovali a radili se i v pozdních večerních hodinách, a především za to, že tak úžasnou kosmetiku a vynikající bylinkové preparáty pro zvířecí miláčky vytvořila.

Moc děkuji
Dagmar Robotková

                                               

 

Dostala jsem fotečky od Káti - koupání Lexinky (v mycím oleji HY Insektin) doma. Je nádherná!!! Děkuji!

    

 

Máme fenku skotského teriéra. Její srst je náročná na úpravu a po koupání dlouho schne. Seznámila jsem se s aromafauna kosmetikou,která mi byla nabídnuta v salonu u p.Čermákové a po vykoupání naší fenky v mycím oleji Insektin, jsem byla nadšená. Srst krásně voní,rychleji schne a po rozčesání,které nedalo ani tolik práce jako dřív byla srst lesklá,neelektrizovala a co je hlavní nevypadala jako suché roští ale byla krásně měkká a uhlazená. Tuto kosmetiku budeme i nadále používat ke spokojenosti pejska i naší.                                          Jana Hodrová

 

Tak už jsem Jessie (maltézský psík) koupala v mycím olejíčku a super, sice to byl fakt nezvyk...že nebyla žádná pěna, ale dá se to.Zdálo se mi, že jak to i nepění a asi pro psa i voní, tak byla nějak podezřele klidná (teda pokud jsem nechtěla namáčet hlavu, to nesnáší za každých okolností), takže spokojenost, srst heboučká, lesklá a kondicioner mi opravdu nechyběl.Až se třpytila, se mi zdálo! To samé u naší Kirinky - štěňátka, srst hebounká, voňává. Opravdu super. Ingrit Labudíková

 

Jsem velice spokojená s přípravkem Fauna Oral, moje osmiletá fenečka křížence - Barunka, měla problémy s opravdu nepříjemně páchnoucím dechem. Na doporučení paní Čermákové jsem začala Barunce tento přípravek dávat a mám opravdu radost, že je to lepší a lepší. Samozřejmě je účinnější  podávat denně a častěji, což jsem zpočátku tak i dělala. Nyní dávám v případě potřeby a mazleníčko s naší Bárou je úžasné.   Děkuji Irena Štusáková

CHS JUDY - Abby je po vykoupání v mycím olejíčku stále bez lupů, nedrbe se a srst se jí krásně leskne. Děkuji Jitka Koníčková

Biewer yorkshir terrier - Protože péče o srst Biewer yorkshir terriera je docela náročná, hledala jsem  vyhovující kosmetiku. Nebyla jsem ale spokojená,  vždy bylo něco špatně – zacuchaná, špatně rozčesatelná,  nebo suchá srst  a navíc neustálé drbání. U paní Daniely  Čermákové, v salonu Danetta,  jsem se seznámila s přírodní kosmetikou z Aromafauny. Po vyzkoušení jsem byla nadšená,  srst není  vysušená, je přirozeně lesklá  a daleko snadněji se udržuje. Používám mycí olej a tekutý vosk pro ještě snadnější česání a proti létavosti srsti. Vřele tuto kosmetiku doporučuji,  pejsci se cítí lépe,  jsou daleko spokojenější a živější  a neustálé drbání je už  taky netrápí.  A spokojená jsem i  já, péče o srst je rychlejší  a  jednodušší.               Šárka Kovářová   

 

CHS z Údolí sejfů - Jsem majitelkou dvou fen bílého švýcarského ovčaka, jedné dlouhosrsté a jedné krátkosrsté. Zastávám názor, že časté šampónování není pro jejich srst vhodné, protože odmaštěná srst, zbavená přirozené mikroflóry je mnohem náchylnější k různým kožním problémům a také daleko dříve promokne. Jejich srst se snažím udržovat pravidelným vyčesáváním, otíráním vlhkým hadrem, v případě silného zablácení opláchutím nohou a břicha vlažnou vodou a následným vysušením. Bohužel mastná srst způsobuje v určitých partích (krk, uši ) žluté zabarvení což je při vystavování psa problém. Dilema koupat či nekoupat řeším před každou výstavou. Proto jsem vyzkoušela koupání v mycí oleji a s výsledkem jsem byla spokojena - srst vybělela, jako při použití šampónu ale ,,nelítala" - zůstala lesklá, kompaktní. Mycí olej budu určitě používat i nadále.       Marcela Novotná

 

Mycí olej HY-Insektin, co jste mi doporučila je úžasný!  Nelinka krásně voní a srst se jí krásně leskne!!! Může překvapit, že nepění, ale myje lépe než jiné šampóny, které jsem používala.  Krásně voní a to úplně stejně při koupání, jako  i po něm. Po jiných šampónech moje  fenečka „ voněla -mokrým psem"sad . Nyní je srst, po umytí v mycím olejíčku, lesklá a  jemná. Nelince  se přestala loupat kůže a i blešky, které se občas objevily, jsou pryčsmiley.  Vřele doporučuji!   Pavlína Hubálková

 

.........................děkuji za krásné e-maily všem majitelům pejsků (mých zákazníků)

FOTOGALERIE  Aroma-zákazníků

         

     

          ...................a mnoho dalších!!!

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz